czende Kde jste:  Componenta Perfecta  /  Componenta Perfecta

Componenta Perfecta

Jsme podnik přesného strojírenství se zaměřením na výrobu komponent pro sklářský průmysl, energetiku i další odvětví. Disponujeme nejmodernější technologií a kapacitami, které můžete využít i pro vaši výrobu. Chcete vždy perfektní výsledky?

Nejpřesnější technologie

Používáme špičkové multifunkční obráběcí centrum Mazak Integrex i200 ST-1500, které disponuje 9 osami, dvěma vřeteny a dvěma nástroji v řezu.

více informací >

Precizní design

K navrhování komponent používáme nejmodernější CAD/CAM systémy. Tvorba 3D modelů probíhá v programu Autodesk Inventor a aplikace GibbsCAM slouží jako základ pro CNC programy.

více informací >

Kontrola kvality

Důraz na kvalitu je u nás samozřejmostí. Prim v oblasti její kontroly hraje 3D měřící stroj Mitutoyo Crysta-Apex S 7106. Componenta Perfecta je držitelem certifikace ISO 9001:2000.

více informací >

Efektivní proces

K řízení celé společnosti včetně výroby používáme moderní ERP systém Helios Orange od přední softwarové firmy Asseco. Ten nám umožňuje šetřit čas i finance a nabízet vám tak vynikající poměr kvalita/cena.

více informací >
Volejte odborníkům +420 724 351 535
Navrhneme, vyrobíme, dodáme

Obrábět dílec na hotovo
při jednom upnutí?

Žádný problém ani při velmi malých sériích. Naší chloubou je především víceprofesní multifunkční centrum s 9 osami, dvěma vřeteny a dvěma nástroji v řezu Mazak Integrex i200 ST-1500.
Tento pomocník umožňuje plné spojení soustružnických a frézovacích operací na jednom stroji a umožňujících práce v režimu HSC. 

Vše v duchu filosofie „Done-in-one“ – komplexní zpracování výrobku od obrobení surového materiálu až po finální úpravu během jednoho kontinuálního procesu, na jednom stroji, na jedno upnutí. 

Výroba na tomto zařízení díky řízení ERP systému je výhodná i při velmi malých sériích.
Nelze vynechat ani důsledné zohlednění ekologických aspektů. K nim patří snížená spotřeba elektrické energie v důsledku vypínání funkcí, které nejsou zapotřebí v aktuálním režimu stroje.